Новітня версія самого популярного у світі офісного пакета, Microsoft Office 2010, майже готова. Черговий “офіс” досяг стадії RTM (Release to manufacturing) — коли програма відправляється на фабрики для виготовлення  дисків. Це значить, що Microsoft Office 2010 в цілому дороблено —найбільш серйозні помилки в програмному коді виявлені й усунуті.

Про вихід Office 2010 повідомив у своєму блозі віце-президент Microsoft Такеши Нумото. “RTM — це фінальна віха процесу розробки ПЗ. Наша команда інженерів вклала душу й серце в те, щоб її досягти”, — пише Нумото. Він також подякував “більш як 5000 організацій і партнерів”, які допомагали Microsoft тестувати пакет. З листопада 2009 року, коли почалось публічне тестування Office 2010, його скачали більше 7,5 мільйонів чоловік.

Microsoft дійсно доклала зусиль щоб зробити тестування нового офісного пакета максимально масовим. Аналогічна стратегія повністю окупилася у випадку з операційною системою Windows 7, що багато в чому саме завдяки бета-тестерам виявилася набагато краще попередниці Vista.

Інтерфейс нового офісу є логічним продовженням попередника, Microsoft Office 2007, причому було докладено значних зусиль по його дальнійшому удосконаленню. Тепер всі додатки Office мають ribbon з наборами інструментів, у Microsoft Office з’явилась можливість збереження документів у форматі rtf без використання сторонніх додатків.

У Microsoft Office Word удосконалено роботу з об’єктами WordArt.

Розміри електронних таблиць Microsoft Office Excel обмежуються тільки наявною ОП.

Користувачів Microsoft Office PowerPoint порадують нові анімаційні ефекти, що зробить їх презентації ще більш динамічними.

…а також ціла низка інших «фішок» зробить знайомство з новим офісом дуже цікавим!

Advertisements